Partneri

Sociálne siete

Ľudia ľuďom v núdzi a pomoc v ťažkých situáciách

Angels of the Roads

Pomáhať druhým je veľmi ušľachtilé. Robime to radi a s láskou. Keďže naše možnosti niesú neobmedzené, tak nám pomáhajú partneri. Chceme sa poďakovať každému za jeho ochotu pomôcť.

Samozrejme za predpokladu, že je to v ich silách, alebo možnostiach. Každá pomoc aj maličká je vítaná. Postupne z malých budujeme niečo väčšie.

Vani Stěhování

VaNi stěhování

Stěhovací firma zajišťuje profesionální stěhování po Praze, České republice a Evropě. Nabízíme stěhování a vyklízení firem, domů, bytů a kanceláří, likvidace pozůstalosti. Nabízíme také montáž, demontáž nábytku a kuchyňských linek.

ok plast logistik

Ok Plast Logistik

Obchodne skladovací a parkovací areál, doprava, logistika, skladovanie.

Truckeri.eu

Stránka pre všetkých priateľov a kolegov od volantu aj mimo neho. Srdce máme na cestách a sme truckeri telom i dušou. Nezáleží na tom, či máš dodávku, alebo kamión. Si náš.

Angels of the Roads

Anjeli na cestách na facebooku. Pomáhame ľuďom, ktorých postihla nejaká tragédia našich kolegov. Vieme, že nič nenahradí ľudský život, alebo podlomené zdravie, ale vyčaruje to aspoň úsmev na tvárach detí. Partnerom, alebo rodičom našich kolegov pocit, že v trápení nie sú sami.

Kinderkamioňáci.Eu​

klub řidičů všech dodávek, pick-upů, odtahovek, ale i kamionů a jako jedna z mála FB skupin se přesunula z počítačů do reality.​

Seb Transportation Ltd - Removals

Seb Transportation Ltd - Removals

Autodoprava, stěhování, UK-EU profesionálně, rychle a nonstop volejte: +447731496961


Sociálne siete

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *