O Nás

Sociálne siete

Ľudia ľuďom v núdzi a pomoc v ťažkých situáciách

Sme partia ľudí, profesionálnych vodičov. Brázdime európske aj tuzemské cesty na malých aj veľkých autách. Naša práca je psychicky aj fyzicky náročná a stáva sa , že niektorí z nás sa dostanú do situácie, že sa ocitneme v núdzi. Poprípade sa vážne zraníme, alebo prídeme o život.

Naše rodiny prídu o svojich blízkych. Manželky o manželov, manželia o manželky. Deti o svojich rodičov, alebo rodičia o svojich synov, alebo dcéry.

Každá takáto strata sa nás dotýka a nieje nám ľahostajný osud najbližších ľudí našich kolegov. Preto vznikli Angels of the roads. Anjeli na cestách.

Pomáhame ľuďom, ktorých postihla nejaká tragédia našich kolegov. Vieme, že nič nenahradí ľudský život, alebo podlomené zdravie, ale vyčaruje to aspoň úsmev na tvárach detí. Partnerom, alebo rodičom našich kolegov pocit, že v trápení nie sú sami. Celý projekt je založený na dobrovoľnosti a na dobrom srdiečku nás profesionálnych vodičov.

Preto veľké ďakujem patrí každému, kto aj svojou troškou v rámci možností podporí tento projekt a pomôže tým, ktorí to potrebujú.


Sociálne siete