Podporujeme

Sociálne siete

Angels of the Roads tu je prioritne na pomoc rodinám. Lenže bez partnerov, nedokážeme také veci ako sme dokázali od začiatku našej existencie. Sú to malé spoločnosti a firmy, ktoré taktiež potrebujú pomôcť keď ich linčujú. Stojíme pri nich a dostanú od nás plnú podporu. Je to aj o cenách pre obyčajných ľudí aby sa nenavyšovali.

Treba si uvedomiť, že všetko so všetkým súvisí.

Teda, že sa predražené mýto a vysoká cestná daň pretaví do ceny služieb autodopravcov a tú následne obchodníci narátajú aj Vám zákazníkom.

To že štát uzatvoril nevýhodnú zmluvu s prevádzkovateľom mýtneho systému a len 10% mýta ide na stavbu diaľnic je výsmech všetkým ľuďom. Nielen autodopravcom, ktorým došla trpezlivosť.

Štrajk autodopravcov

Oficiálne vyjadrenie Slovenskej únie autodopravcov:

Zdroj: UNAS

Únia autodopravcov Slovenska UNAS, sa na mimoriadnom zasadaní valného zhromaždenia, ktoré sa konalo dňa 26.1.2020 vo Zvolene, jednohlasne uzniesla na rozviazaní akejkoľvek spolupráce so združením ČESMAD Slovakia. UNAS sa dištancuje od akýchkoľvek vyhlásení a podpisov zmlúv s Ministerstvom financií a Ministerstvom dopravy a výstavby Slovenskej republiky, ktoré odsúhlasil a podpísal ČESMAD Slovakia. Od dnes jedná UNAS samostatne. Valné zhromaždenie UNAS-u prijalo a odhlasovalo nasledovné požiadavky.


Únia Autodopravcov Slovenska
  1. UNAS žiada Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky, aby do dňa 27.1.2020 do 16.00 odpovedalo na návrhy zliav na mýte a
    spracovalo predložený návrh dane z motorových vozidiel (cestnej dane) doručené dňa 23.1.2020. Ministerstvu financií.


2. V prípade záporného vyjadrenia Ministerstva dopravy a výstavby
Slovenskej republiky
k navrhovaným zľavám na mýte vstúpi UNAS do protestov tvrdého zhromaždenia – štrajku.

ŠTRAJK!!!


Sociálne siete

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *