Nehoda na A5 pomáhal Angel Majky

Sociálne siete

Vážna dopravná nehoda na A5 nedaľeko Rastatt 17.februára 2020 okolo 2:00 hodiny ráno.

nehoda na A5 3

Okolo druhej ráno došlo k vážnej dopravnej nehode na Nemeckej diaľnici A5. Pri ktorej zasahoval a pomáhal jeden z nás angel Majky. Našťastie sa táto hrozivá nehoda zaobišla bez straty na životoch

Podľa vlastných Majkyho slov, ktoré citujem: 

… Ked si to okolo 2 hodiny spokojne Angel letí po A5 smerom na Mulhause. Prázdna diaľnica, sem tam ťa niečo  obehne a zrazu vidíš preblikajúce svetielka od mobilov, bordel na ceste, plasty, kusy plechov, nárazník, sklo…. A následne zistiš, že máš prácu.

Brzdím plynulo na mokrej ceste, spravím myšičky pomedzi odtrhnuté plasty a keď  prechádzam popri zasekanom minivane pod návesom (všetci okrem spolujazdca vonku pobehujú sem a tam) zachádzam pred kamión, blikačky, diaľkové, vesta, mobil a už fujazdím dozadu. Volám 112,udávam pozíciu na A5. Poskytnem základné info a žiadam na miesto všetky záchranárske tímy a hlásim, že vo vozidle je uviaznutý jeden človek.

Odkláňam svetlom v mobile prechádzajúce kamióny do ľavého pruhu. Po príjazde diaľničnej polície sa vraciam k zaseknutej osobe (je to poliak) zbytok osádky minivanu je v poriadku. Prehodím cez neho deku a  komunikujem s ním. Čakáme do príjazdu prvej hasičskej skupiny.

Po príjazde hasičov nezavadziam, dám cigo a počkám pokiaľ ho vystrihnú. Našťastie  je v poriadku, krátka debata s policajtom, spokojne odchádzam a pokračujem na miesto vykládky.

…a viete koľko kamiónov, dodávok a osobákov prešlo okolo do príjazdu prvého policajného auta?KUrVAaaaa😡😡😡😡😡?!!!!!!!!?

fotky z nehody
nehoda na A5 2
nehoda na A5 3
Pomáhať kolegom a aj cudzím na cestách
Majky ďakujeme, že robíš Angels dobré meno

Sociálne siete

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *